За 11 місяців дільничні Краматорської оперативної зони виявили 7 744 факти порушень законодавства України

З яких 7 158 адміністративних правопорушень, а розкрито дільничними офіцерами поліції Краматорська, Дружківки та Олександрівки 586 злочинів, за які передбачена кримінальна відповідальність.

Найпоширенішим правопорушенням серед громадян є вживання алкогольних напоїв у заборонених законом місцях. З початку року дільничні за ст. 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення склали 1 137 адміністративних протоколів.

Поліцейськими сектору превенції активно проводяться превентивні заходи щодо запобігання домашньому насильству та попередження його можливих тяжких наслідків. Так, за 11 місяців до адміністративної відповідальності притягнуто у Краматорську 512 кривдників, в Дружківці 218, а дільничні Олександрівки склали 112 адмінматеріалів.

В свою чергу, поліцейські ювенальної превенції поліції Краматорська притягли до відповідальності 218 краматорчан за невиконання ними своїх батьківських обов’язків.

Правоохоронці щоденно здійснюють контроль за особами щодо яких встановлено адміністративний нагляд. За результатами перевірок 1 448 раніше засуджених порушили правила адміністративного нагляду, з яких 985 у Краматорську.

604 адміністративних протоколів складено дільничними офіцерами поліції Краматорська за результатами звернень місцевих жителів через порушення тиші сусідами або сторонніми особами.

Кожного місяця з метою інформування населення про оперативну обстановку на території обслуговування Краматорської оперативної зони дільничні офіцери поліції звітують перед населенням та органами місцевого самоврядування. Всі бажаючі мають змогу прийти та спитати поліцейського особисто про наболілі питання та повідомити про факти вчинення правопорушень іншими громадянами.

 

Читайте также:

Добавить комментарий