У Краматорську підходить до кінця капітальний ремонт хірургічного відділення

Сьогодні голова обласної адміністрації Павло Кириленко разом із краматорським міським головою Андрієм Панковим оглянули приміщення хірургічних та анестезіологічного відділень, у яких впродовж останніх двох років реалізовувався проект з капітального ремонт. За рік в хірургічному відділенні проводиться до 4000 операцій, а поки тривав ремонт, відділення не зупинило своєї роботи ні на день.

Реалізація проекту тривала 2 роки, а вартість склала 51 млн. грн. Кошти були виділені на умовах співфінансування Державного фонду реконструкції і розвитку та міського бюджету. За цей час виконано внутрішні оздоблювальні роботи у відділеннях, відновлення фасаду. «За результатами ремонту, ми вже можемо точно сказати – від старої будівлі залишились тільки зовнішні стіни. Все інше, у тому числі міжповерхові перекриття, довелося робити наново», — зазначає Андрій Панков. Окрім того, у двоповерховій будівлі було встановлено такий необхідний ліфт, що суттєво поліпшує умови перебування пацієнтів у медичному закладі. У відділеннях встановлено сучасні системи пожежогасіння та вентиляції приміщень. Замінено всі внутрішні комунікації, віконні і дверні блоки. Будівля повністю відповідає вимогам про доступне середовище. Віднині, у кожній палаті присутній індивідуальний санвузол, на поверхах обладнано спеціальні кімнати прийому їжі. Не забули і про лікарів – ординаторські кімнати забезпечені усіма умовами для відпочинку, невеличким кухонним блоком,-повідомляє прес-служба виконкому.

Придбане сучасне медичне обладнання на більш ніж 10 млн. грн. дозволяє скоротити госпітальний період і пришвидшує реабілітацію. Післяопераційний період обмежується декількома днями знаходження в хірургічному стаціонарі. Внаслідок цього – зниження терміну втрати працездатності від 2 до 5 разів.

Позитивами в економічному аспекті є подовження терміну експлуатації будівлі, що допоможе суттєво заощадити бюджетні кошти. В свою чергу вивільнені кошти можна буде скеровувати на придбання обладнання сучасного медичного обладнання.

Читайте также:

Добавить комментарий