Викладачі Художньої школи Краматорська взяли участь у «Мистецькому калейдоскопі»

12 лютого в Донецькому обласному Художньому музеї відбулося урочисте відкриття виставки «Мистецький калейдоскоп», в якій взяли участь викладачі Художньої школи м. Краматорська.

Перед початком заходу група вчителів на чолі з директором завітали до Комунального закладу «Мистецька школа Дружківської міської ради», де познайомились з колегами та подивились шкільне життя дружківців. Директор мистецької школи Семенченко Марина Олександрівна провела невеличку екскурсію по класах та ознайомила гостей з навчальним процесом. Після цього викладачі разом з юними художниками мистецької школи відправилися до музею.

Зустріч пройшла в теплій дружній обстановці. Співробітники музею підготували невеличку розповідь про Художню школу, про викладачів та їх роботи, а також кожному учаснику виставки було надано персональне слово.

Друга частина заходу зібрала всіх присутніх за чашкою смачного чаю. Вихованці художнього відділення мистецької школи підготовили питання, на які із задоволенням відповідали викладачі Художньої школи.

В проекті «Мистецький калейдоскоп» взяли участь 11 викладачів художньої школи. На виставці представлено 32 творчі роботи, виконані у різних жанрах та техніках. Художники працюють в різних напрямках реалістичного мистецтва, в їх творчості чітко простежуються традиції академічної школи образотворчого мистецтва. Всі учасники виставки – викладачі Краматорської Художньої школи, що отримали освіту в провідних художніх вузах.

Поєднання в художнику творчої особистості і викладача, дає можливість виражати себе яскраво, професійно, самобутньо і передавати свою майстерність і досвід учням. Адже – не в кожному художнику живе педагог, і не в кожному педагогі – художник.

Серед робіт виділяються ліричні пейзажі рідної Донеччини та розмаїті натюрморти. Художні полотна вражають глядачів яскравістю живописних рішень. Мистецькі твори, представлені на виставці, відображають творчі можливості та високий талант кожного автора.

Источник: «Восточный проект»

Читайте также:

Добавить комментарий