В Краматорске и ряде других городов области запустили сервис онлайн-мониторинга за обстановкой в городе

Відтепер не тільки в Маріуполі, але й у Краматорську, Покровську, Слов’янську, Бахмуті і Волновасі функціонує сервіс з онлайн-моніторингу обстановки в місті. Мета проєкту — підвищення рівня безпеки, покращення комунікації поліції та населення. 

Перший телеграм-форум «Маріуполь – безпечне місто» було запущено 16 жовтня. Проєкт покликаний вчасно виявляти події, які загрожують життю, здоров’ю громадян, публічній безпеці, порушують правила благоустрою та заважають штатному функціонуванню систем життєзабезпечення міста. Він дозволяє оперативніше реагувати на події, що потребують негайного втручання правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування та комунальних служб.

За два місяці до форуму приєдналися більше 5500 жителів, надійшло близько 300 повідомлень. Аналогічні інноваційні проєкти відтепер запущено в інших територіальних підрозділах поліції області.

Проте, результативність функціонування онлайн-форуму залежить не тільки від компетентності задіяних у ньому служб, а й від виваженого ставлення громадян до повідомлень, які вони викладають у групу. Правильне визначення пріоритетності подій, що відбуваються в місті, сприятиме ефективному реагуванню на них. Учасники групи повинні пам’ятати, що проблему побутового характеру або конфлікт з сусідами можна вирішити за допомогою ОСББ та інших інстанцій. Правильне паркування в житловому дворі регулюють не служби, воно залежить від елементарної культури поведінки та поваги один до одного.

А ось залучення наряду поліції на повідомлення, яке не потребує негайного реагування (стихійна торгівля тощо), може стати причиною несвоєчасного реагування на більш тяжкі правопорушення (пограбування, розбійні напади, зґвалтування), які в цей час можуть відбуватися в іншому районі міста. Так, статистика реагувань показала, що 20 % від загальної кількості повідомлень, на які виїхали наряди поліції, на місці події не підтверджуються. Тобто, кожне п’яте представляє собою помилкову або неправдиву інформацію.

Долучайтеся! Спільними зусиллями ми зробимо життя в кожному місті безпечнішим.

Маріуполь https://t.me/Bezpechnuy_Mariupol

Краматорськ https://t.me/Bezpechnuy_Kramatorsk

Покровськ https://t.me/Bezpechnuy_Pokrovsk

Слов’янськ https://t.me/Bezpechnuy_Slovyansk

Бахмут https://t.me/Bezpechnuy_Bahmut

Волноваха https://t.me/Bezpechnaya_Volnovaha

 

Читайте также:

Добавить комментарий