Краматорські Пластуни передали Вифлеємський вогонь миру Андрію Панкову

Сьогодні у гості до краматорського міського голови із світлою місією розповсюдження Вифлеємського вогню миру завітали члени Національної скаутської організації України «Пласт».

Вифлеємський вогонь миру прибув до нашої країни 15 грудня – у канун передноворічних та Різдвяних свят – і поступово розповсюджується Україною. Традиційно пластуни беруть на себе місію передачі вогню із рук в руки по всій нашій державі кожному, хто чекає його як символ тепла, миру та злагоди. Вогонь вже отримали Президент України, голова уряду та бійці, що бережуть наш спокій у зоні проведення Операції об’єднаних сил,-повідомляє прес-служба виконкому.

Сьогодні ж пластуни передали один з головних символів любові й добра Андрію Панкову, громаді міста Краматорська та усім працівникам виконавчого комітету Краматорської міської ради. «Від імені усіх містян та від себе особисто дякую пластунам за багаторічну роботу – світлу місію розповсюдження Вифлеємського вогню, адже отримання вселяє нам надію як можна скорішого настання миру на території всієї нашої держави. Нехай отриманий сьогодні вогонь сіятиме тепло у серцях краматорців», — подякував Андрій Панков.

Читайте также:

Добавить комментарий