Добове зведення за вихідні дні Краматорського відділу поліції

Загалом за вихідні дні до Краматорського відділу поліції ГУНП в Донецькій області надійшло 241 повідомлення, 8 з яких мають ознаки кримінального правопорушення.

Як повідомляє Краматорський відділ поліції Донецької області, правоохоронцями була встановлена особа, яка вчинила крадіжку картриджів на станок для гоління з магазину «Ева». Чоловіка у торговому залі зафіксувала камера відеоспостереження. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка».

Також було зареєстровано 2 факти спричинення легких тілесних ушкоджень внаслідок з’ясування стосунків між колишнім подружжям, та між двома знайомими чоловіками.

У місцевого мешканця, 1980 року народження, було вилучено два згортки з речовиною рослинного походження, попередньо, каннабіс. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту». Все вилучене буде направлено на експертизу.

Читайте также:

Добавить комментарий