Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «KUTAISI» у Краматорську з новою програмою«ГРУЗИНСЬКЕ РІЗДВО»

Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «KUTAISI» знову завітав до України з новою програмою «Грузинське Різдво».

Це справжній культурний «скарб» Грузії, багаторазовий переможець міжнародних фестивалів — він закохує у себе глядача з перших хвилин унікального шоу, занурюючи у справжній вихор щирих емоцій.

Ансамбль «KUTAISI» свято шанує національні фольклорні традиції, посилюючи і примножуючи їх з допомогою молодих й талановитих виконавців пісень і танців. Саме цим він вигідно відрізняється від інших грузинських колективів, оскільки зумів органічно поєднати в собі енергію, запал і барвистість танцю з хвилюючим багатоголосним співом. Багаторічна історія успіху цього дивовижного колективу стрімко мчить крізь час, мов вируюча гірська річка, зачаровуючи досить сильною енергетикою та неперевершеним талантом.

Поєднання глибокого, чаруючого співу з віртуозним виконанням національних грузинських танців підкорили світову сцену, забезпечивши визнання і тріумф традицій найгостиннішого етносу.

Не пропустіть виняткову можливість доторкнутися до цієї унікальної і самобутньої культури в рамках великого гастрольного туру ансамблю «KUTAISI» в містах України з новою програмою «Грузинське Різдво»! Унікальні постановки і хореографія, роскішні костюми, супровід оркестру подарують емоції, здатні опромінити ваше серце.

За плечима ансамблю — не лише успіх на міжнародних фестивалях, а й великі гастрольні тури по Європі, що пройшли з аншлагами і перевершили всі очікування глядачів. Відвідавши концерт, ви зробите двогодинну подорож до дивовижного куточку Землі, сповненого особливим колоритом і традиціями: вам відкриється Грузія!

У Краматорську 22 грудня о 18:00 в Палаці Культури та Техніки НКМЗ!

Для всіх подарунок – на кожний другий квиток знижка 70% з промо-кодом К-22

Зустрічайте захоплюючі грузинські танці.

З 3 грудня 2018Ансамбль «KUTAISI»знову в Україні з новою програмою«ГРУЗИНСЬКЕ РІЗДВО»:

18.12 – Київ
21.12 – Сєвєродонецьк
22.12 – Краматорськ
23.12 – Маріуполь
24.12 – Херсон
25.12 – Миколаїв

Програма туру.

Читайте также:

Добавить комментарий