137 000 гривень віддала краматорчанка для «порятунку» сина

«Ваш син в поліції!», таке тривожне повідомлення змусило жінку перерахувати вказану суму на рахунок шахраїв.

Як повідомляє Краматорський відділ поліції Донецької області, за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (Шахрайтво).

На мобільний телефон потерпілої надійшов дзвінок. Жінка, 1950 року народження, почала розмову з невідомим чоловіком який представився співробітником поліції. Зловмисник повідомив, що її син був затриманий і мав при собі наркотичну речовину. Для «закриття справи» необхідно заплатити 137 000 гривень. Для врятування своєї дитини, мати зібрала необхідну суму грошей і перевела на вказаний шахраєм рахунок.
Як з’ясувалось, з хлопцем все добре, він не був затриманий поліцією, а дзвінок від невідомого виявився однією з шахрайських схем в яку потрапила краматорчанка.

Краматорська поліція застерігає: якщо вам на мобільний або міський телефон подзвонить незнайомець і представившись співробітником поліції повідомить, що ваші близькі мають проблеми з законом, то не поспішайте переводити гроші для «вирішення питання». Потрібно зробити наступне.

Перше — ви повинні з'ясувати ім'я, прізвище, посаду і звання цього «співробітника», відділ, в якому він працює. Після цього обов'язково запитайте у нього номер телефону, куди потім можна передзвонити.

Друге — коли розмова закінчиться, з'ясуйте, де знаходиться ваш родич і чи дійсно він потрапив в ДТП або побив когось. Якщо з якихось причин його номер телефону не відповідає або він знаходиться поза зоною доступу, зателефонуйте в поліцію за номером 102 і запитайте, чи надходив до них ваш родич.

Третє — якщо всі дані про ваших родичів не підтвердилися, зателефонуйте в поліцію і розкажіть про даний факт, це може допомогти знайти шахраїв.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.